Poštovani igrači,

Dobre stvari dolaze onima koji čekaju.

Mnogi od vas su ljuti jer se sve više i više robota, a i scripti koriste u Travianu.
Mi smo radili teško tijekom posljednjih mjeseci to otkrijemo njih. Mi znamo da će programera tih scripti uvijek naći načina da ih sakriju opet. Ali mi ćemo neprkidno raditi na tome da smo uvijek korak ispred njih.

Što to znači za vas?

Za fer igrač ništa se ne mijenja, osim da se fair-play isplati sada. Korištenje bota vam ne daje nikakve prednosti više. Igra je jednaka za sve opet.
Detekcija je u potpunosti automatiziran, tako da nema ljudskih pogrešaka. Aktivnost (24 / 7) nije znak za otkrivanje. Nema više onih "Mislim da igrač možda koristiti bot" banova, samo ako detekcija otkrivanja identificira bot ona se aktivira.
Za početak korisnici bot će imati zabavu sa riješavanjem CAPTCHAs. Moguće je da nakon početne faze mi dodamo automatske kazne (brisanje vojnika, prazna skladišta, brisanje sela ....). CAPTCHAs će biti dovoljni za sada i napraviti da roboti ne rade.
Mi ćemo cijelo vrijeme raditi na izmjenama i poboljšanjima naših detekcija,tako da ćemo uvijek biti jedan korak ispred bot programera čak i ako ih budu mijenjali. To znači, nepravedni igrači će imati prednost samo za vrlo kratko razdoblje. To je glavni razlog za nas da samo sada uključili samo CAPTCHAs u fazi 1. Ako to ipak ne pomogne, mi ćemo aktivirati fazu 2 i dodatno uz CAPTCHAs bit će i automatske kazne.

Učestalost i trajanje CAPTCHAS POP UPS biti će sve češće i duže ako se bot ne deaktivira nakon CAPTCHA.
Start je jednostavan, jedan CAPTCHA kao upozorenje (samo za početak)

Komentari
Pitanja

Vaš
Travian Team

P.S. Dolaskom ovog update-a multihunteri prestaju "aktivno" loviti botove i scripte, od sada to radi ovaj program automatski, tako da na poruke "eee onaj ima bota farma me" ili "mislim da susjed koristi bota" nećete dobiti više nikakav odgovor niti reakciju, jer od sada to radi program.