Stranica 95 od 107 PrvaPrva ... 45859394959697105 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 941 do 950 od 1061

Tema: Trenutno stanje na bax serveru

Korisnik
    Registrovan
    Feb 2016

Uobičajeno

Citat Citat od špijun Pogledaj komentar
    neznam čemu ti hvalospjevi cijelo vrijeme o ĆPB-u, ekipa su dobra tu nema diskusije
    ali samo zato što nisu imali dostojna protivnika,
    toliko dobri nisu kad su u 2 dana spušili 90% offa
    7-8 offova zakucali, 2 off sela sa offom u njima izgubili, 4 arta također
    7-8 gg-ova im skatano i to sve u par dana
    jedino što su uspjeli uhvatiti su 2 naša manja offa
    Ma ne znamo mi da ratujemo Nismo mi očistili 3 koorde, sve ljudi sami obrisali accove, prodali, napustili, itd...

Korisnik
    Registrovan
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od rook Pogledaj komentar
    Pa dragi Elvire kako to da mi isto vrtimo? Mi idemo sa teme na temu, pronalazimo nove stvari u kojima griješiš i u kojima si loš, a tvoj jedini argument je kako si ti dobra osoba i kako se ne svađaš sa ljudima. Pa to nisi morao ni da kažeš, svi znamo kako ti igraš...

Još jednom svaka čast Anileu, ništa ne piše... A vi koji čekate katanje prpa pa ovde sebi dižete moral
    Da, svi znamo kako ja igram. I ponosim se sa tim. Barem se imam s cim ponositi. A kazem da vrtite jednu te istu stvar jer 15 puta Vam se nesto napise, a Vi opet ne vidite to. Vi ste stvorili svoju verziju istine, i nema teorije da shvatite stvari onakve kakve jesu.

A da sam ja dobra osoba, nisam sigurno, nisam svetac. Da se ne svadjam s ljudima, i tu grijesis, ja se non stop svadjam. Znaci sve sto si napisao pogrijesio si. Ja samo kazem da igram posteno, kao sto bi svak trebao.

Ev npr i ovo sam napisao bezbroj puta, a sljedeci tvoj komentar ce biti opet isto ponavljanje. Stoga, prestao sam i tebe ozbiljno shvatati, a imao si dosta potencijala.

Korisnik
    Registrovan
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od špijun Pogledaj komentar
    meni ovdje ništa nije jasno
    samo se javljaju ovi iz OGP-a i brane ĆPB koji ih je gazio otpočetka servera i skatao im dosta igrača, oteo
    igrača sa artom, postavio špijune u vrh saveza
    umjesto da budu sretni što smo im protivnike sredili u par dana, njima kao da je žao
    a napalili se na nas, mada jedva da smo se napadali
    luđeg servera i saveza poput OGP-a nisam sreo
    Gdje si ti vidio da se brani CPB? Vama dzaba ponavljati. Jarane, znam da ti je cilj isprovocirati, al kod mene to ne uspijeva. Mozda nisam neki dobar igrac, al ne dam da me u laz ugone.

Ok, nisi vidio ludjeg saveza, pa sta. Da nema nas ludih, Vi genijalci se ne bi isticali nikako.

Korisnik
    Registrovan
    Feb 2016

Uobičajeno

Citat Citat od Elvir974 Pogledaj komentar
    Gdje si ti vidio da se brani CPB? Vama dzaba ponavljati. Jarane, znam da ti je cilj isprovocirati, al kod mene to ne uspijeva. Mozda nisam neki dobar igrac, al ne dam da me u laz ugone.

Ok, nisi vidio ludjeg saveza, pa sta. Da nema nas ludih, Vi genijalci se ne bi isticali nikako.
    Tvoji igrači nam se javljajju, TVOJI. Ništa mi nismo izmislili. Dobro, ok, ti ih ne defaš. Ali ako ih defa pola OGP onda je to organizovano defanje. To što ti kao vođa nisi upućen u to nije naša krivica nego tvoja. Malo pričaj sa svojim ljudima pa ćeš da vidiš. I sam si rekao da samo za 15 možeš garantovati... Ako si osoba kakva tvrdiš da jesi zašto ne izbaciš ostale koji ti nisu pomogli uopšte na serveru nego samo odavali informacije CPB??? I sad ih još defaju. I još uvijek su u OGP. Ko je tu lud? Pun ti savez neprijatelja i ti na to zatvaraš oči nego pljuješ po nama. Očisti savez i nećemo se vraćati nikad više na tu temu. Ali dok god su pojedinci (većina) zajedno sa tobom u savezu OGP defa CPB i kraj priče...

Korisnik
    Registrovan
    Jun 2009

Uobičajeno

Tvoji igrači nam se javljajju, TVOJI. Ništa mi nismo izmislili. Dobro, ok, ti ih ne defaš. Ali ako ih defa pola OGP onda je to organizovano defanje. To što ti kao vođa nisi upućen u to nije naša krivica nego tvoja. Malo pričaj sa svojim ljudima pa ćeš da vidiš. I sam si rekao da samo za 15 možeš garantovati... Ako si osoba kakva tvrdiš da jesi zašto ne izbaciš ostale koji ti nisu pomogli uopšte na serveru nego samo odavali informacije CPB??? I sad ih još defaju. I još uvijek su u OGP. Ko je tu lud? Pun ti savez neprijatelja i ti na to zatvaraš oči nego pljuješ po nama. Očisti savez i nećemo se vraćati nikad više na tu temu. Ali dok god su pojedinci (većina) zajedno sa tobom u savezu OGP defa CPB i kraj priče...
    Po toj logici onda, tj kad vec generalizujes stvari. Zombi je poznat po prljavoj igri, onda cemo i tebe takvog smatrati i kraj price. Kad bi tako generalizovao stvari, sve Nijemce bi i dalje smatrali nacistima.
    Druga stvar, ja sam rekao kako stoje stvari. Vi te cinjenice koristite kako hocete. Pretpostavljam da cete ih iskriviti da odgovara Vasoj agendi.
    Treca stvar, izbacivao sam igrace, pa Vam i to krivo bilo. Po Vama, da vrag slomije nogu na planini, Elvir bi bio kriv.

Korisnik
    Registrovan
    Dec 2016

Uobičajeno

ne deffa ih pola ogp, ne deffa se cijeli cpb deffalo se jednog igraca iz cpb, a to je muha sa naloga skakac s kojim moj dual je odigrao mali milion servera.
    i dalje izbjegavas reci kako si dobio info da se deffa, i ja bi se sramio na tvom mjestu

Korisnik
    Registrovan
    Sep 2010

Uobičajeno

Elvir je institucija za vecinu igraca iz saveza War.Konkretno kojeg je to ozbiljnijeg iraca iz OGP saveza CPB uspio ugasiti.Od ozbiljnijih igraca samo su Elvira napadali ,ostali nalozi sto su pogaseni moze se reci da nisu vrijedni spomena.U ostalom OGP je zadnja dva servera prosetao se istim,a ovaj nam je malo losije krenuo jer smo vecina igrali RSX koji je bio u završnoj fazi,ali smo ipak jos uvijek tu. A ova sani sto visi na forumu i vjerovatno i na igri bolje da malo proseta napolje imace manje kompleksa kad se uhvati svjezeg zraka i sunceve svjetlosti.

Uobičajeno

Ne pricaj gluposti taranetu
    Proseta se zadnja dva servera jer su imali vecinu servera kod sebe i nista opet nisu mogli . Probijali ste tako da se 15 igraca zaleti i na silu probije jer ih je previse bilo . Znaci organiziranosti i akcija nije bilo sto se sad i vidilo u konkretnom okrsaju

Lp

Korisnik
    Registrovan
    Sep 2010

Uobičajeno

Citat Citat od kod mate dangube Pogledaj komentar
    Ne pricaj gluposti taranetu
    Proseta se zadnja dva servera jer su imali vecinu servera kod sebe i nista opet nisu mogli . Probijali ste tako da se 15 igraca zaleti i na silu probije jer ih je previse bilo . Znaci organiziranosti i akcija nije bilo sto se sad i vidilo u konkretnom okrsaju

Lp
    kao sto sami rekoste skatani i porazeni imajupravo da se bune i iznalaze razno razne razloge,ali je pobjeda bila postena bez hakanja racuna i sl.

Korisnik
    Registrovan
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od teranet Pogledaj komentar
    kao sto sami rekoste skatani i porazeni imajupravo da se bune i iznalaze razno razne razloge,ali je pobjeda bila postena bez hakanja racuna i sl.
    Sto je najbitnije. Izgubio ili pobijedio (a bio sam i pobjednik i gubitnik), bitno je na posten nacin to odraditi. Kao sto se vidi, ja se znam nositi i s pobjedom i porazom, a Vi kako vidim ne znate ni s pobjedom.

Pravila Postanja