Rezultati ankete: Da li želite ove opcije na svim novim Travian serverima?

Glasači
28. Nemožete glasati na ovoj anketi
  • Da, obje opcije (doniranje resursa i sistem za raspodjelu bodova u odbrani)

16 57.14%
  • Samo sistem donacije resursa savezu

0 0%
  • Samo sistem za raspodjelu bodova u obrani

5 17.86%
  • Ne

7 25.00%
Prikaz rezultata 1 do 6 od 6

Tema: Rise of Alliances opcije na običnim serverima

Community Manager Nikola's Avatar
    Registrovan
    Aug 2016

Uobičajeno Rise of Alliances opcije na običnim serverima

Dragi igrači,

Znamo da ste svi znatiželjni da saznate novosti o našoj aprilskoj šali, ali ovoga puta će biti malo drugačije. Tijekom godine ćemo otkrivati dio po dio, jer želimo da se posvetimo svakoj od tema i danas ćemo vam reći koja od njih prva dolazi.

Mi smo skoro spremni aktivirati sistem donacija i raspodjele bodova u odbrani na svakom novom običnom serveru, ali prije nego što to učinimo želimo čuti vaše mišljenje.

Zbog toga vas molimo da glasate u ovoj anketi i napišete detaljne komentare, kao i da kažete svim vašim prijateljima da učine isto. Što više poruka dobijemo bit će nam lakše da dalje razvijamo igru i nove opcije.

Vaš Travian tim

Last edited by Nikola; 03.04.17 at 19:19.

Korisnik
    Registrovan
    Apr 2017

Uobičajeno

Ne, krajnje nepotrebno. Mislim da bi trebali zadrzati ovakve servere, te RoA inovacije su malo pretjerane.

Korisnik
    Registrovan
    Feb 2017

Uobičajeno

opcije su super, jer ce se tako bolje prepoznati deff igraci, bar sto se tice raspodjele bodova odbrane

Uobičajeno

Naravno da treba uvesti. Ja sam za. Deferima moze biti stimulans i motivacija da postanu bolji, lakse bi se prepoznali spijuni. Ja bih bio presretan kada bi se vojska mogla i proslijedjivati. Na ROA serverima postoji opcija spajanja vojske ali sam protiv toga iz vise razloga...

U svakom slucaju, ova pravila vi ucinili servere dinamicnijim, izazovnim za svakog igraca.

LP

Korisnik
    Registrovan
    May 2016

Uobičajeno

Ko god je glasao NE, znaci da nikad nije igrao RoA server i da nema pojma kako je dobra stvar za deffere ova raspodjela deff poena.. Defferi jednostavno dobivaju poene i budu nagradjeni za kolicinu deffa koju naprave i to je realna i fer stvar.. Dosta je bilo vise da se offeri hvale deff poenima, a imaju ih smao zato sto im je guzica svaki put spasena od strane deffera..

Sto se tice doniranja resursa i to je predobra stvar, jer se konacno pravi malo vise dinamike unutar same igre sto se tice alijansi u smislu da ce se ljudi vise posvecivati svojoj ally, i kao sto retro rece, bit ce lakse otkriti spijune svakako, sto opet odgovara svima..
    Nek se ubace obje opcije

Korisnik
    Registrovan
    Jun 2015

Uobičajeno

Hajmo realno, ovo je nepotrebno, unistavate travian...
    Sistem za raspodjelu bodova, i nekako da razumijem ali ostalo je previse..
    Sto se mene tice, mozete i staru verziju traviana da vratite, samo ne uvodite ove banalne stvari..

Pravila Postanja