Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 14 od 14

Tema: Igrica: Šta se dogodilo?

Korisnik
    Registrovan
    Feb 2017

Uobičajeno

Jutros sam rano otisao na posao, crko sam radeci, a sef opet nije bio zadovoljan, namcor. Kada sam krenuo kuci natovario sam radni materijal da radim i kuci necu li ga zodovoljiti. Usput se sjetim da mi je skvo rekla da svratim kupiti pelene i deterdzent, kupim sebi jos i patike da brze dodjem. Naidjem kraj robne i vidim odraz u staklu, natovario sam se ko konj. Jos poce i kisa, pa uzmem kisobran, zapuse vjetar, razvali zice. U putu se okrznem s nekim likom, kazem mu: sta je brate? Isprica mi on, i obojica se rasplacemo, al ja moram kuci. Onaj trgovac poskupio pahuljice za po marke, pa dokle brate dokle? Dodjem kuci, moram jos i kafu praviti, skvo bolesna. Pokipi mi kafa, skvo mi ronda, djeca plaču, eno i jaje zagara...dok ja pristupam nalogu vidim ovu temu na forumu, stvarno natovaren lik i zalovit nesto. Odem u kupatilo, pogledam u ogledalo i sjetim se jos one slike na staklima robne. Ovaj heroj sam ja, natovaren ko konj, idem s posla, idem kući, a tuzan sam, gdje ne“Š bit tužan poslije svega sto sam isprico.

Korisnik
    Registrovan
    Oct 2008

Uobičajeno

Ovo je jedan od tri hrabra naseljenika poslanih da osnuju novo selo.Natovaren ko mazga napusta svoj rodni grad i luta dolinama trazeci zadate koordinate sa spoznajom da ce samo dva naseljenika preziveti naseljavanje. Bez pitanja da li je bas on taj treci, i zasto je bas on morao napustiti sigurnost svoga grada, ostaviti najblize i uputiti se u neizvjesnu buducnost koraca i dalje putevima sudbine svoje.

Uobičajeno

Ovdje mozemo vidjeti primjer jednog pravog lidera, kao sto se kaze "Ne rusi se gnezdo lahko dok je babo ziv". Vjerovtno su sve odgovornosti pale na njegova istrosena ledja, i na njegovom oronulom licu, i krupnim podocnjacima se moze vidjeti ta istrosenost i zelja za odmorom i zavrsetkom rata. Pravi heroji se prepoznaju u teskoj situaciji, kao sto je ovaj primjer, a ne samo pricom. Dok je lider i vodja i heroj ziv, zivjet ce i selo, bez obzira koliko puta ono bilo napadnuto, sruseno i opustoseno od strane neprijatelja.

Community Manager Nikola's Avatar
    Registrovan
    Aug 2016

Uobičajeno

Čestitamo svim učesnicima!

Nagrade su osvojili:
    BlackH4and
    yildirim
    Nikdun

Pravila Postanja